Komunikacja polityczna w amerykańskich kampaniach wyborczych

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Książka: * przedstawia amerykański system medialny, * ukazuje praktykę oraz ocenę kampanii z perspektywy jej głównych uczestników: konsultantów politycznych, dziennikarzy oraz obywateli, * szczegółowo analizuje zawartość, regulacje oraz wpływ wszystkich czterech najważniejszych rodzajów przekazów wyborczych: spotów telewizyjnych, debat, programów informacyjnych, stron internetowych, * odpowiada na pytanie, w jakim stopniu przekazy medialne zawierają treści merytoryczne oraz czy dobrze służą obywatelom, * omawia zjawisko kryzysu komunikacji wyborczej, * zawiera propozycje reform systemu komunikacji politycznej.

ZielonaPoziomka | 2015-08-12
Przeczytana: 2009 rok