Decyzje menedżerskie- o sztuce zarządzania

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Drogi do biznesu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: C.H. Beck
83-7110-746-3
biznes, finanse
Weronika

Książka traktuje o kluczowej funkcji menedżera, jaką jest rozwiązywanie problemów i podejmowanie trafnych decyzji. Niemal wszystko, co determinuje skuteczność działania i pozycję organizacji w otoczeniu, zależy bezpośrednio lub pośrednio od mądrości menedżerów i jakości ich decyzji. W procesie rozwiązywania problemów na menedżerów czyhają różne pułapki, które osłabiają jakość generowanych decyzji i wprowadzenie ich w życie. Nauka je identyfikuje i dostarcza wiedzy umożliwiającej ich eliminowanie, a także formułuje konkretne procedury postępowania. Taką wiedzę zawiera niniejsza książka.

Poradnik adresowany jest do menedżerów i biznesmenów, polityków, wykładowców i studentów różnych specjalności, którzy przygotowują się do zawodu menedżera.

Rina | 2014-09-15
wwwrrrooo | 2013-09-24