Dlaczego... Odpowiedzi na pozornie łatwe pytania

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Centrum Edukacji Dziecięcej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Papilon
978-83-245-6513-9
typ
papier
jusola
8 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Pytania pogrupowane są w kategorie: zwierzęta, rośliny, kosmos i ziemia, ciało człowieka, nauka i technika

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
RRa | 2015-04-13

Ta książka niemal w pełni zaspokaja ciekawość pewnej rezolutnej 7-latki - lepszej rekomendacji nie znajdziecie.

Hiady | 2013-08-28

Kalendarium literackie
  • Jarosław Grzędowicz
    50. rocznica
    urodzin
    Zły koń! Bardzo zły, niepozytywny koń! Niedobry koń! Znaczy właściwie nie koń, tylko ten, renifer jakiś... Czy daniel... Cholera cię wie. Zły jeleń! Bardzo niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku! Złe okapi! Brzydka żyrafa!
  • Niccolò Machiavelli
    546. rocznica
    urodzin
    Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.
  • George Bidwell
    110. rocznica
    urodzin
    Za dużo myślisz. Spróbuj kierować się sercem. Moja matka mawiała, że sercem prędzej pojmiesz różne sprawy niż umysłem.
  • Cezary Zbierzchowski
    40. rocznica
    urodzin
    (...) nasza kultura stała się kulturą sampli, przetwarzanych w nieskończoność kawałków tego, co było.
  • Nina Garcia
    74. rocznica
  • Jerzy Kosiński
    24. rocznica
    śmierci
    Jak górskie szczyty dookoła patrzymy na siebie odseparowani dolinami, za duzi, aby przemknąć niepostrzeżenie obok, za mali, by dotknąć nieba.

Znajdź nas na Facebooku