Czarodziejka z Księżyca t. 15

Tłumaczenie: Rafał Rzepka
Cykl: Czarodziejka z Księżyca (tom 15)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Bishoujo Senshi Sailor Moon
komiksy
Szamzu

Elios upada - czy pod wpływem ataku Nehelenii taki sam los spotka Czarodziejkę z Księżyca i Taksido?! Epizod Cyrku Martwego Księżyca dojdzie do finałowego moment, aby zostać całkowicie rozstrzygniętym. Do wspaniałego 15 tomu, który trzymasz właśnie trzymasz w rękach, ChibiUsa dodała kolejne strony swojego ilustrowanego pamiętnika!

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Wkp | 2014-12-13
Na półkach: Przeczytane, Manga, Komiksy
Przeczytana: 12 grudnia 2014

Martwy Księżyc kontynuuje walkę i Czrodziejki wydają się nie mieć szans. Szczególnie, kiedy umiera Elios. niespodziewanie Bunny doświadcza przebłysków przeszłości, które ukazują jej losy wroga...

Akcja, klimat i... znów durny dodatek. Humro w nim bowiem jest na tak niskim poziomie, że najzwyczajniej w świecie żenuje. ChibiUsa kontra próchnica? Litości... Ocenię więc tylko główną część, finał czwartego epizodu Sailorek i wystawiam 7 gwiazdek oceny. Dodatkowi dałbym tylko 3 więc po co marnować znakomity tom?

Krystal | 2011-10-20
Przeczytana: 2009 rok

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę zaprzeczyć, że w obliczu tak fantastycznej mangi, zupełnie mnie to nie obchodzi.
Obowiązkowa lektura dla fanów Czarodziejki!

Herbaciarka | 2012-12-28

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim gorąco ją polecam :)

PS. Nieco dokładniejszy opis pochwalny zawarłam w opinii do pierwszego tomu :]

nover | 2017-06-21
Na półkach: Manga, Posiadam, Przeczytane