Czarodziejka z Księżyca t. 13

Tłumaczenie: Rafał Rzepka
Cykl: Czarodziejka z Księżyca (tom 13)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Bishojou Senshi Sailor Moon
komiksy
MissMi

Nasze czarodziejki wplątały się w burzliwą walkę z Cyrkiem Martwego Księżyca. Dodatkowo trzy zapierające dech w piersiach epizody z czasów przygotowań do egzaminów do liceum (film "Pierwsza miłość Ami-chan" na początku 1996 r!). Oto przed Wami wspaniały tom 13!!!

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Wkp | 2014-12-08
Na półkach: Przeczytane, Manga, Komiksy
Przeczytana: 07 grudnia 2014

Walk Czarodziejek z Martwym Księżycem ciąg dalszy... Do tego trzy historie o zdawaniu egzaminów licealnych...

Nuda. To najnudniejszy tom Czarodziejek, jaki czytałem. Sama akcja główna pozostawiała wiele do życzenia, ale dodatki są tak mierne i idiotyczne, że spodobać się mogą tylko nierozgarniętym dzieciom. Niestety.

Dają więc tylko 5 a i tak ocena jest zawyżona ze względu na ilustracje.

Krystal | 2011-10-20
Przeczytana: 2009 rok

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę zaprzeczyć, że w obliczu tak fantastycznej mangi, zupełnie mnie to nie obchodzi.
Obowiązkowa lektura dla fanów Czarodziejki!

Herbaciarka | 2012-12-28

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim gorąco ją polecam :)

PS. Nieco dokładniejszy opis pochwalny zawarłam w opinii do pierwszego tomu :]

Twilight88 | 2016-08-22
Przeczytana: 17 sierpnia 2016