The adult learner
978-83-01-15659-6

Klasyczne dzieło z dziedziny edukacji dorosłych sławnego profesora Knowlesa w nowym opracowaniu Elwooda Holtona i Dicka Swansona wzbogacającym o najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie, podzielono na 3 części. Część pierwsza opisuje źródła andragogiki, druga zajmuje się postępami w dziedzinie edukacji dorosłych z uwzględnieniem zastosowań praktycznych, uczeniem się dorosłych w kontekście rozwoju badań nad zasobami ludzkimi. Ostatnia część obejmuje zagadnienia motywowania, uwalniania zasobów osób dorosłych, listę stylów uczenia się, problemy we wdrażaniu szkolenia i ich rozwiązywania, model rozwoju efektywności pracownika w nowych rolach i środowiskach.

Zosiek | 2015-03-22
Przeczytana: styczeń 2011