Wejścia do piekieł: Przewodnik dla duszy i ciała

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dziwne, Tajemnicze, Nieznane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kreator
83-7344-024-0
demony, okultyzm, magia
popularnonaukowa
Inis

”Wejścia do piekieł” to przewodnik po miejscach obfitujących w legendy, ciekawe postacie i wydarzenia, opisujący m.in. Diabelską Skałę w Sudetach, Głaz Diabła w Niemczech, Meule de Diable we Francji czy Młyn Diabelski we Włoszech. Niby są to zwyczajne miejsca, czasem nawet znane, pełne zabytków, ważne dla historii... Zawsze jednak musiał być powód, że tam widziano piekło. W książce oprócz opisu wspaniałych miejsc w różnych kulturach świata, które mogą zachęcić do ciekawych podróży można znaleźć kilka piekielnych dat oraz tradycyjne sposoby ochrony przed wszelkimi demonami.

nephi | 2015-01-02
Przeczytana: 16 kwietnia 2012

Biorąc tę książkę do ręki ani przez chwilę nie pomyślałam, że będzie to pozycja, którą postawię na półce "Podróże". Bardzo miłe zaskoczenie i bardzo ciekawa przygoda z książką.
Fantastyczna historia z diabłem w tle:)

Bartek | 2013-02-22
Jelimena | 2012-12-28