Negocjacje Sztuka zawierania dobrych kontraktów

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Negocjacje prowadzone wtedy, gdy ubiegamy się o atrakcyjną posadę, gdy staramy się załagodzić spór z klientem, gdy przygotowujemy kontrakt lub też gdy czynimy ustępstwa na rzecz innych działów w naszej firmie to niezbędny aspekt życia w świecie biznesu, to nieodłączne jego wyzwanie. W świecie biznesu dobrzy negocjatorzy są zawsze osobami bardzo pożądanymi. Doprowadzenie trudnych negocjacji do oczekiwanego wyniku jest chyba jednym z najbardziej satysfakcjonujących i najwartościowszych aspektów współczesnego biznesu. Książka Negocjacje, pełna praktycznych rad i wygodnych narzędzi pomoże każdemu menedżerowi doskonalić swoje umiejętności i osiągać istotne korzyści.

3schade | 2012-12-17
Na półkach: Teraz czytam