Pojęcie lęku

Tłumaczenie: Antoni Szwed
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Arcydzieła Wielkich Myślicieli". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: De Agostini
Begrebet Angest
filozofia i etyka
Olena

Proste rozważania o charakterze psychologicznym, odniesione do dogmatycznego problemu grzechu pierworodnego. Traktat o źródłach ludzkiej wolności. Autor pokazuje w nim, że wolność nie jest jeszcze jednym przedmiotem ducha, zespołem określonych fenomenów psychicznych, nie jest prostą zdolnością, z której można skorzystać lub nie.Książka jest dziełem trudnym, wymagającym koncentracji, ale każdy, kto zada sobie trud przebrnięcia przez nie, z pewnością uzna, ze nie był to czas stracony.

niemampomysłunanick | 2016-07-08

Bardzo ciężka do czytania pozycja.

Erarth | 2017-05-15
Na półkach: Przeczytane, Książki, 2017