Atlas nieba. Gwiazdy, planety, wszechświat

Wydawnictwo: Arkady
978-83-213-4492-8
Kosmos, niebo, teleskop, atlas
esox99

Bogato ilustrowana książka dla wszystkich ludzi ciekawych świata, a przede wszystkim dla tych, którzy chcą odkryć tajemnice jednej z najstarszych nauk - astronomii. Autorzy zachęcają do rozpoczęcia obserwacji rozgwieżdżonego nieba i podpowiadają, jak się do tego zabrać. Przedstawiają historię astronomii i wyniki najnowszych badań przestrzeni kosmicznej, ilustrując wykład znakomitymi zdjęciami i rysunkami. 48 map nieba pozwoli samodzielnie identyfikować gwiazdy i gwiazdozbiory oraz przewidywać układ ciał niebieskich.

adamson | 2014-05-10
Przeczytana: 10 maja 2014

10 lat temu byłbym zachwycony, warto kupić dziecku lub przeczytać, kto się nie zupełnie nie orientuje.

killinghand | 2012-08-22

Bardzo dobrze ilustrowany atlas nieba. Polecam początkującym

Tatsunoko | 2016-10-27
Selene_san | 2016-06-18