PHP i MySQL. Projekty do wykorzystania

Wydawnictwo: Helion
PHP and MySQL: Create - Modify - Reuse
978-83-246-2069-2
Robert

Zaoszczędź swój czas - korzystaj z najlepszych gotowców! * Korzystaj z najlepszych mechanizmów! * Wzbogać stronę o praktyczne funkcjonalności! * Szybko twórz profesjonalne serwisy! Ile czasu zajmuje Ci przygotowanie formularza rejestracyjnego? Czy jest on wykorzystywany tylko raz? Popularność tandemu PHP-MySQL sprawiła, że mnóstwo powszechnie stosowanych mechanizmów ileś razy...

Zaoszczędź swój czas - korzystaj z najlepszych gotowców!

* Korzystaj z najlepszych mechanizmów!
* Wzbogać stronę o praktyczne funkcjonalności!
* Szybko twórz profesjonalne serwisy!

Ile czasu zajmuje Ci przygotowanie formularza rejestracyjnego? Czy jest on wykorzystywany tylko raz? Popularność tandemu PHP-MySQL sprawiła, że mnóstwo powszechnie stosowanych mechanizmów ileś razy napisało wielu programistów. A wśród nich są i tacy, którzy te same mechanizmy tworzyli więcej niż raz! Czyż nie jest to klasyczny przykład marnotrawienia czasu?

Dzięki książce "PHP i MySQL. Projekty do wykorzystania" nie zmarnujesz już ani jednej cennej minuty. Stanowi ona zbiór najpopularniejszych mechanizmów, używanych na co dzień przy tworzeniu serwisów WWW. Dzięki niej łatwo (a co najważniejsze - szybko) zaimplementujesz funkcjonalność rejestracji użytkownika, listy dystrybucyjnej czy też wyszukiwarki. Dowiesz się, w jaki sposób stworzyć forum dyskusyjne, osobisty kalendarz, galerię zdjęć czy też menedżer plików, korzystający z technologii AJAX. Po przewertowaniu tego podręcznika nie będzie stanowiła dla Ciebie problemu rejestracja zdarzeń oraz wykonywanie skryptów powłoki. Pozwoli Ci to na szybkie tworzenie nowych serwisów WWW za pomocą sprawdzonych i elastycznych mechanizmów. Jeżeli cenisz swój czas - oto Twoja lektura obowiązkowa!

* Rejestracja użytkowników w serwisie
* Prezentacja zdjęć - galeria online
* Statystyki serwisu WWW
* Rejestracja zdarzeń
* Wykonywanie skryptów powłoki

Nie trać czasu - korzystaj ze sprawdzonych projektów!

agata | 2013-02-10
Jarosław | 2011-04-01