Współczesne koncepcje i metody zarządzania

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
9788320817911
biznes, finanse

W szybko zmieniającej się współczesnej gospodarce poszukiwane są nowe efektywniejsze sposoby zarządzania. Podręcznik obejmuje wiedzę o nowoczesnych koncepcjach i metodach zarządzania oraz możliwościach i efektach ich zastosowania w praktyce. Autor przedstawił najpopularniejsze z tych koncepcji i metod, jak benchmarking, outsourcing, lean management, wewnętrzna konkurencja, time based management, organizacja oparta na wiedzy, organizacja wirtualna, organizacja sieciowa, reengineering. Ponieważ od wyboru konkretnej metody zarządzania może zależeć pozycja firmy na rynku oraz jej zdolność do wygrywania w walce konkurencyjnej, ważne jest posiadanie wiedzy pozwalającej właściwie dobrać metody zarządzania.

Bałucki | 2015-09-05
Adoriano | 2014-10-21