Perły 2

Wydawnictwo: Da Capo
Pearls
Yelahiah

Edwardiańska Anglia, kolonialna Tajlandia lat trzydziestych i w okresie rozpadu Imperium Brytyjskiego, Londyn i Paryż lat sześćdziesiątych, rewolucja seksualna i rozkład starej arystokracji - wszystko to razem tworzy malownicze tło niezwykłej sagi rodzinnej, rozgrywającej się na przestrzeni kilkudziesięciu lat historii angielskiej rodziny arystokratycznej.

źródło opisu: Da Capo, 1993

Rosemary | 2016-10-13
Przeczytana: 13 października 2016

Złapałam te dwa tomy za jedyne dwa złote. Okładka niestety mnie nie przyciągnęła, jedynie napis pod tytułem zaważył na kupnie "Świat, w którym mężczyźni rządzą, a kobiety manipulują.." Pełna namiętności, chęci posiadania władzy opowieść o miłości, która jest przepełniona rządzą zemsty. Łatwo jest zapomnieć do czego dążyliśmy, przez podrzędne cele. Łatwo jest także zapomnieć o dobrym uczuciu, które nami kierowało i które tak prosto zamieniło się we wrogość. Matczyne uczucie jest wielkie, ale czy chęć zemsty nie jest większa?

Ania | 2015-07-18
Kamila | 2013-12-01