PAK Romans I po romansie Serenada

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Romans Żona pozornie spełniona, dobrze sytuowana pani domu, odkrywa niepokojące szczegóły w zachowaniu męża. Mąż zmęczony trwaniem w nudnym związku, znajduje kobietę swojego życia. Kochanka atrakcyjna, świetnie zapowiadająca się bizneswoman, pragnie znaleźć mężczyznę, który obdarzy ją ciepłem i uczuciem. z trzech opowieści krok po kroku wyłania się prawda o życiu trojga zagubionych ludzi, z

Anula | 2015-01-21

"Gdzieś między różnymi emocjami,między strachem, nienawiścią, obrzydzeniem i złością...czułam jeszcze...ulgę(że w końcu zerwałam)...cieszyłam się,że to koniec...".

Gertruda Plesnar | 2013-06-24
Renata | 2013-04-11