Obrazki dla maluchów. Ciało

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Obrazki dla maluchów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Corps
Barbara

Przedstawiamy kolejną książeczkę z edukacyjnego cyklu ''Obrazki dla maluchów''. Pięknie ilustrowana książeczka pomoże naszemu dziecku poznać części swojego ciała i nauczy właściwie je wskazywać. Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę. W tej kolekcji ukazały się tytuły: Owoce, Dzikie zwierzęta, Pojazdy, Wieś, Świat w ruchu, Małe stworzonka, Krok po kroku, Zwierzęta i ich dzieci, Kolory, Boże Narodzenie, Góry, Morze, Warzywa, Ciało, Przyroda.

Maria Tarczyńska | 2015-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2015

Mamy wiele książeczek z tej serii i bardzo je sobie chwalę. Format świetny dla małych raczek. Gruba miękka okładka, kartonowe grube strony. Można rzucać, gryźć i niezgrabnie przewracać kartki. Bezpieczna bo rogi są zaokrąglone, a strony śliskie więc można przecierać gdy się wybrudzą. Wyraźne i sympatyczne ilustracje - modelinowe postacie, przedmioty i scenki. Jasny i krótki opis. Krótkie i proste zagadki na końcu odpowiednie dla malucha. Ta książeczka pomaga poznać części ciała. Fajnie, że dzieci są różnych ras i płci - jest też obrazek o różnicach między płciami u maluszków :)

Ewela_sa | 2016-06-27
Przeczytana: wrzesień 2016