Death Unwept

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Diary of a Demon Hunter". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Changeling Press
paranormal romance
angielski
Iga

Maggie Mortis hunts and traps demons while searching for the soul-sucking bastard who murdered her parents. Her only friends are the handsome Guardian Damian and his assistant, Elise. Then tragedy brings into her life the gorgeous half-demon Raphael... who offers protection, steamy sex, and the chance to fall in love. If the world doesn't end first...

Thanith | 2013-09-25
Na półkach: Przeczytane, Urban fantasy
Przeczytana: 25 września 2013

Fajna książka i stanowczo za krótka. Jest w niej sporo akcji, intrygi i mnóstwo śmiałych scen erotycznych. Do ostatnich strom nie wiadomo czego się spodziewać. Podoba mi się kreacje głównej bohaterki lubię wredne, pewne siebie wojowniczki, które nie dadzą sobie w kaszę dmuchać.

Z uwagi na małą ilość stron raczej nie traktuję tej serii poważnie -a szkoda bo ma potencjał.

Iga | 2010-10-14
Na półkach: 2010, Przeczytane

Pornol (w dodatku dość kiepski) w wersji tekstowej. Fabuła ograniczona do niezbędnego minimum. Akcja rozgrywa się głównie w sypialni, tudzież pod prysznicem. Bohaterowie bezbarwni (nie licząc barwnego życia erotycznego).
Ogółem, szkoda czasu.

Ania | 2015-02-23

Brak mi słów aby napisać jakiś komentarz, nie polecam. Książka beznadziejna i kompletnie bez sensu. Zmarnowałam czas.

Helfy | 2014-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2014

Beznadziejne. Dno.
Książka byłaby fantastyczna, gdyby ją jakoś rozbudowano. Jak dla mnie jest to pornol słowny. Makabra. A fabuła? Przedszkolak chyba by nawet lepiej to wszystko napisał.
Nie polecam. Szkoda tych 30 minut na przeczytanie tego... czegoś.

Magda | 2010-10-14

Nie porwała mnie ta pozycja. Owszem, przeczytałam szybko licząc, że może potem rozwinie się bardziej. Ale się rozczarowałam. Co do scen erotycznych - są, owszem, ale czytałam lepsze. Nie polecam tej książeczki. Szkoda czasu na tłumaczenie.

Blaisewitch | 2012-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2012