Maska Lokiego

The Mask of Loki
83-7120-298-9
fantasy, s-f
Silaqui

Tekst z okładki: Jest wiek dwudziesty pierwszy. Nadchodzi czas Lokiego, Aryman - Władca Ciemności - musi przegrać. Wszystko zaczęło się w dwunastym wieku, gdy ich wcielenia po raz pierwszy zwarły się w walce. Wtedy obdarzony magiczną mocą Hasan as-Sabah, założyciel i przywódca sekty zabójców, wygrał z łatwością z Tomaszem Amnetem, rycerzem zakonu templariuszy i mistrzem białej magii. Od...

Tekst z okładki:

Wszystko zaczęło się w dwunastym wieku, gdy ich wcielenia po raz pierwszy zwarły się w walce. Wtedy obdarzony magiczną mocą Hasan as-Sabah, założyciel i przywódca sekty zabójców, wygrał z łatwością z Tomaszem Amnetem, rycerzem zakonu templariuszy i mistrzem białej magii. Od tamtego czasu odbyli wiele pojedynków, a w każdym z nich nieśmiertelny Arab zabijał kolejne wcielenia Lokiego. Jednak za każdym razem Loki przychodzi na świat ponownie, a zabójca zaczyna być zmęczony.

DagmaraF | 2012-10-19

Zdecydowanie poniżej zwykłego poziomu Zelaznego. Niezbyt przyjemna w odbiorze, pod względem fabularnym piramidalna bzdura. Nie polecam.

Dama_z_mikroskopem | 2015-04-21
qhta | 2015-04-03