W koronie Tatr

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dookoła Polski". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Videograf
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
837183554X
Tatry, turystyka, przewodnik
Witold Lisek

"W koronie Tatr" to jeden z trzech albumów z serii "Dookoła Polski". W bogato ilustrowanej publikacji zostały zaprezentowane malownicze zakątki Tatr, Pienin, Podhala, Spiszu, Orawy i Liptowa. Interesujące teksty przybliżają czytelnikom ich historię, współczesne życie mieszkańców oraz walory turystyczne.

Hubert | 2013-01-11

Mimo niewielkiej objętości, ciekawa pozycja obiegająca fotografiami nie tylko Tatry, ale przede wszystkim ich bliższe i dalsze otoczenie. Interesujące fotografie, krótkie, ale rzeczowe opisy i bezpretensjonalna szata graficzna sprawiają, że kalejdoskopowej formie możemy poznać zazwyczaj omijane (czy to podróżując, czy też w literaturze) zakątki i uporządkować topografię Podhala, Orawy, Liptowa, Spiszu, ale nie tylko.

Marta | 2014-09-26
Witold Lisek | 2010-12-24