Martynka i jej przyjaciele

Martine...
837129171X
Martynka, dla dzieci
Ligijka

Książka opowiada o przygodach i codziennych zdarzeniach dziewczynki w otaczającym ją świecie, podpatrzonych podczas roku szkolnego, na łonie natury, w domu i w szkole. Martynka poznaje świat, ludzi, zwierzęta zamieszkujące różne środowiska i ich zwyczaje. Książka wzbogacona jest przepięknymi ilustracjami.

źródło okładki: scan by Lidka

MaiTakeru | 2012-11-23
Na półkach: Przeczytane, Z dzieciństwa

Jak mogłabym zapomnieć o tej książce... Przypominam sobie do dziś, że sposób, w jaki mała dziewczynka przeżywa świat został tutaj wspaniale uchwycony, a każda historyjka bardzo ciekawiła, nawet jeśli traktowała o dość przyziemnych sprawach. I te piękne ilustracje! Jako mała estetka uwielbiałam ten realistyczny, a zarazem pełny wyrazu styl. Zresztą, czy on w ogóle może się nie podobać? Co tu dużo mówić - polecam!

Oceny 10/10 nie ma tylko dlatego, że posiadałam również b.podobną w założeniach książkę "Martusia i Gufi", która bardziej mi się podobała, chociaż, jak mówiłam, Martynka jest świetna :)

Justyna | 2011-05-07

Gdy byłam dzieckiem uwielbiałam tą ksiązkę i w ogóle całą serię Martynki! Czytałam i oglądałam ją chyba codziennie! Do tej pory pamiętam te piękne ilustracje...

Ola Gorzkiewicz | 2014-04-01

Super książeczka, którą przeczytałam w dzieciństwie :)

ŚliwkowaPanna | 2011-02-14

tą książkę kochałam bardzo:) każdego dnia ją czytałam lub przeglądałam, czy to zasługa treści czy raczej pięknych ilustracji?:)

Zaczytanaa | 2015-11-12
Tellu | 2015-06-09