Hiena

Okładka książki Hiena Jack Higgins
Okładka książki Hiena
Jack Higgins Wydawnictwo: Phantom Press Cykl: Sean Dillon (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Sean Dillon (tom 1)
Eye of the Storm
Phantom Press
1993-01-01
1993-01-01
Małgorzata Socha
Sean Dillon Małgorzata Socha

Jack Higginsa nigdy nie zawodzi . Sensacja na wysokim poziomie . Nie będę zdradzal treści, bo chyba nie o to chodzi . Najważniejsze w twórczości tego pana jest lekkość poprowadzenia akcji . Czyta się przyjemnie . Szkoda , że jest to autor trochę u nas zapomniany i jednocześnie zaniedbany . Od dłuższego czasu nie wydaje się jego nowych pozycji , a szkoda . Według mnie jeden z klasyków gatunku .

Udało mi się wypożyczyć tę książkę,zanim jeszcze została opracowana.
W bibliotece,takich książek jest kilka.Mam takie szczęście,że często udaje mi się je, wypożyczyć.
Fabuła jest bardzo wciągająca,Sean Dilon podejmuję się zamachu na życie Margaret Thatcher.Akcja wciąga od samego początku,dużo się dzieje i miałem pewniej niedosyt.Że książka, taka krótka.Szkoda,bo bardzo mnie wciągnęła.

Udało mi się wypożyczyć tę książkę,zanim jeszcze została opracowana.

Jedna ze sztandarowych pozycji autora. No i fakt najważniejszy, że jest to pierwsza powieść, w której pojawia się Sean Dillon - główny zły/dobry bohater...

pierwsza książka w której pojawił się Sean Dillon, na razie jako postać negatywna

Ta sama książka wydana pod dwoma różnymi tytułami "Oko cyklonu" oraz "Hiena"

Ta sama książka wydana pod dwoma różnymi tytułami "Oko cyklonu" oraz "Hiena"

• Kolejka
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt