Ostatni obrońca Camelotu

Tłumaczenie: Piotr Hermanowscy
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Science Fiction". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
The Last Defender of Camelot
83-7120-226-1
amerykańska fantastyka
Iselor

Opowiadania z lat 62-79, wybór dokonany przez autora, poprzedzony jego wstępem oraz paroma słowami wprowadzenia przez każdym opowiadaniem. Jego Wielki Wyścig Jeźdźcy Stalowa pijawka Przerażająco piękna rzecz Psychouczestnik Nadchodzi moc Auto da fé Aleja Potępienia Z każdym moim oddechem Maszyna z Ośrodka Wiosennego Serca Gra Nagrody nie będzie Czy jest tu jakiś demoniczny kochanek? Ostatni...

Jego Wielki Wyścig
Z każdym moim oddechem
Maszyna z Ośrodka Wiosennego Serca
Gra
Nagrody nie będzie
Czy jest tu jakiś demoniczny kochanek?
Ostatni obrońca Camelotu
Rubin
Półjack

Maynard | 2012-09-02
Przeczytana: 1998 rok

Bardzo ciekawy zbiór opowiadań z pogranicza s-f i fantasy. Gatunkowy melanż, który zaskoczy nawet najwybredniejszego czytelnika. Polecam!

Dobry zbiór opowiadań z nurtu s-f (szeroko tu pojętego). Opowiadania dotykają problematyki człowieczeństwa, odpowiedzialności, poświęcenia, przyjaźni. Podane w ciekawy sposób mogą się osobą lubiącym s-f się podobać. Nie są to jednak opowiadania, gdzie znajdziemy opisy inwazji obcych cywilizacji, spektakularnych bitew międzygwiezdnych. Jeśli ktoś szuka tego typu s-f, to odsyłam do innych autorów.

Magnis | 2016-04-29
Na półkach: Fantastyka, Przeczytane