Marketing na rynku instytucjonalnym

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320814375
biznes, finanse

W książce wyczerpująco zostały omówione decyzje strategiczne i operacyjne działania marketingowe na rynku instytucjonalnym, którego uczestnikami są odbiorcy przemysłowi, pośrednicy handlowi oraz inni nabywcy instytucjonalni nie będący przedsiębiorstwami. Nacisk położono na analizę zachowań rynkowych odbiorców, powiązań między dostawcami a odbiorcami oraz aspektów strategicznych decyzji marketingowych, na charakterystykę specyficznych transakcji zawieranych na rynkach instytucjonalnych, a także na prezentację instrumentów i technik marketingowych. Przedstawili również specyfikę działań marketingowych na każdym z głównych segmentów rynku instytucjonalnego.

Pati78 | 2013-05-01