Wodzowie Nina Niszczyciela

Tłumaczenie: Hanna Turczyn-Zalewska
Cykl: Saga o Królu Smoków (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
The warlords of Nin
9788320714951
Silaqui

Jest Dobry Król i Najeźdźcy. Trochę Magii, dużo Akcji i wciągające przygody głównych bohaterów. Jest to już druga książka "Sagi o królu smoków" lecz nie ma w niej przedłużenia wątków z pierwszej części - jeśli się jej nie przeczyta, to nic strasznego, bez problemu można zagłębić się w część drugą. Sprawami łączącymi obydwa tomy są oczywiście postacie głównych bohaterów i wątki miłosne, które jednak są dość wyraziście opisane w tej części - można "połapać się", o co chodzi.

Moridin | 2015-04-05
Na półkach: Papierowe, Przeczytane
Przeczytana: 05 kwietnia 2015

Drugi tom Saga króla smoków też fajna książka dobrze się czyta

Alek | 2016-10-26
Na półkach: Wywalone, Przeczytane