Bella - między pępkiem a granicą majtek

Wydawnictwo: NLP Polska
978-83925301-4-5
Ligijka

Limitowana seria najnowszej książki Andrzeja Setmana - jednego z najskuteczniejszych polskich terapeutów. Wspaniałe narzędzie do uświadomienia sobie jak mieć udane życie, związek, relacje z innymi. Jeśli uczysz się NLP jest to lektura absolutnie obowiązkowa. Chyba że chcesz pozbawić się czegoś naprawdę cennego: umiejętności radzenia sobie z ludzkimi przekonaniami. Pełna książka do...

Pełna książka do ściągnięcia na stronie autora:

***
Książka, napisana z ogromnym polotem. Ukazuje doskonałość dialogu pomiędzy człowiekiem, a człowiekiem. Fascynująca fabuła, w 'sentymentalny' sposób budzi w czytelniku chęć zwizualizowania czytanej treści. Poprzez swoją 'psychologiczność' w rozwiązywaniu istotnych, dobrze nam znanych problemów, sprawia że czytając ją, słowo 'JESZCZE' nabiera nowe znaczenie.

To prawdziwa pożywka, zarówno dla ducha jak i umysłu. Czytelnikiem "Belli" powinien zostać każdy, komu dane było się nauczyć czytać i każdy stawiający 'żyć' nad 'być'.

Jest również godna polecenia człowiekowi, któremu 'wszystko jedno', ponieważ problematyka tam zawarta, oraz sposób ukazania 'dwuznaczności' pozwala na prawdziwe 'otwarcie oka'.

PEŁNY TEKST KSIĄŻKI - GRATIS !
[http://www.setman.pl/ksiazki.htm]

źródło opisu: http://www.setman.pl/ksiazki.htm

źródło okładki: http://www.setman.pl/ksiazki.htm

Skończyłam czytać i ... aż zapiera mi dech. Z zachwytu i z checi kochania.
Ta książka jest absolutnie przepiękna. Mimo że napisana takim zwyczajnym, prostym jezykiem, mimo że fabuła nie jest wcale jakaś super interesująca, mimo ze można by wymyślecćjeszcze kilka jakiś "mimo". One wszystkie nie mają znaczenia. Bo znaczenie ma to, co napisane jest między linijkami. Tyle w niej mądrości, pogody ducha, miłości, ciepła i takiej jakieś niewypowiedzianej i trudnej do ujęcia w slłowa magii życia, że zwyczajnie chce mi się więcej kochać, więcej ufać, więcej cieszyć każdą chwilą, więcej delektować samą sobą, każdym momentem, każdym napotkanym człowiekiem.

virginia75 | 2013-12-31
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Kupić
Przeczytana: 31 grudnia 2013

Po książkę sięgnęłam gdyż zaintrygował mnie kontrowersyjny tytuł. Dawno nie czytałam opowieści, która by tak często wywoływała uśmiech na twarzy i tak bardzo skłoniła do refleksji nad własnym życiem. Gdyby jednak ktoś mnie spytał o czym jest książka to trudno by mi było jednoznacznie odpowiedzieć. Może trochę o tym jak wielką wartość mają wspomnienia, może trochę o szczęściu i jego ulotności, może trochę o życiu a może o wszystkim po trochu i w tym właściwie tkwi jej urok.

Ligijka | 2010-10-13
Przeczytana: 2009 rok

Serdecznie polecam tę książkę. Powinna być kompendium wiedzy każdej kobiety i każdego mężczyzny. Naprawdę warto przeczytać.

anielica | 2011-01-01
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Jedna z najbardziej wartościowych książek w mojej skromnej biblioteczce. Gorąco polecam także pozostałe pozycje A. Setmana.

Mirko1981 | 2016-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2016

Rewelacyjna książka! Takie chcę się czytać, pamiętać i do nich wracać.
Opowiada historię rodzinną w formie dialogu taty z córką. Jest to bardzo mądra książka, pouczająca no i co najważniejsze, nie można przestać czytać. Polecam!

Ewa | 2012-07-28
Przeczytana: 30 grudnia 2011

Świetna pozycja! Jedna z moich ulubionych i najbardziej wartościowych. Również polecam inne dzieła tego autora. "Tak ... chce kochać" jest powalająca! Warto przeczytać :)

Andromeda | 2015-12-15
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Cudowna, wzruszająca, poruszająca w tym najtrudniejsze emocje, jestem zachwycona!!!!
A do tego napisana wspaniałym i miłym piórem!!!
Jak zazdroszczę Idzie takiego Ojca!!!!!

Jacollo | 2014-02-15
Przeczytana: 04 lutego 2014

Bardzo ciekawa, pisana prostym językiem z poukrywanymi cennymi lekcjami zycia. Mi osobiście wyjaśniła parę spraw i pokazała różne perspektywy spojrzenia na rzeczywistość.

Agnes73 | 2016-01-25
Na półkach: W 2016, Przeczytane
Przeczytana: styczeń 2016

Książka pozwala spojrzeć na życie z zupełnie innej perspetywy. Wyjątkowo trafne spostrzezenia i cenne uwagi. Dająca do myślenia.

Magda Hepner | 2015-10-27
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 22 października 2015

Dwa tygodnie temu trafiła w moje ręce Bella - Andrzeja Setmana. Książki dziele na te które zacznę czytać, a zmuszona przerwać odłożę i o nich zapomnę i na te które gdy zacznę czytać, nie mogę przerwać. Bella zalicza się do tych drugich. Można podpierać powieki zapałkami, żeby tylko doczytać jeszcze jedną stronę, jeszcze chociaż jedna linijkę. Wciągająca historia to jedno, ale drugie chyba znacznie ważniejsze - to ilość nauk i przekazów jakie za sobą niesie. Rzuca światło na niejasne dotychczas kwestie. Pomaga zrozumieć własną psychikę, mechanizmy kierujące ludźmi. Dla mnie niesamowita i fascynująca, a Andrzej Setman​ trafi na szczyt mojej listy ulubionych autorów! Gorąco polecam :)