Piotruś pierwszak

Książka jest przypisana do serii/cyklu "O Piotrusiu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czytelnik
Katarzyna

"Piotruś Pierwszak" to pełna ciepła i humoru opowieść dla dzieci. Jej bohater, 7-letni Piotruś, opowiada o swoich przygodach, smutkach i radościach pierwszoklasisty, o nauczycielach, kolegach i rodzinie. na tym etapie swojego życia uczy się współpracy z grupą, podejmuje pierwsze decyzje, dokonuje pierwszych wyborów. Dalsze losy Piotrusia poznajemy w kolejnych książkach: "Piotruś zuch" i "Bajki dla Ewy".

źródło opisu: http://www.empik.com/piotrus-pierwszak-buczkowna-mieczyslawa

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Jonia Rogue | 2016-06-19
Przeczytana: 1986 rok

Jedna z moich ulubionych książek dzieciństwa. Klasa Piotrusia to przegląd najróżniejszych charakterów. Autorka zwraca również dużą uwagę na status społeczny dzieci. Idealna książka nie tylko dla dzieci, ale również wychowawców i rodziców.

ruda1986 | 2015-12-14
Przeczytana: lipiec 1996

Jedna z książek mojego dzieciństwa :) fajna opowieść do poduszki :)

Tak samo jak "Drugi Wojtuś" książka po za oceną.

Luukas Luoma | 2015-01-01

Uwielbiam tą książkę ;)