Nasza klika

Tłumaczenie: Justyna Kotlicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Mistrzów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
Our gang
83-7075-494-5
monotema

Skorumpowani, bezwzględni politycy. Nieustająca walka o władzę i pieniądze. Drapieżne, amoralne, żądne sensacji środki masowego przekazu. Brzmi znajomo, nieprawdaż? Pozory mylą. "Nasza klika" jest satyrą na rzeczywistość polityczną Stanów Zjednoczonych lat siedemdziesiątych. Jak w każdej ze swoich ksiażek, tak i w tej Roth odmalowuje postaci i sytuacje z charakterystycznym dla siebie kąśliwym...

Pozory mylą. "Nasza klika" jest satyrą na rzeczywistość polityczną Stanów Zjednoczonych lat siedemdziesiątych. Jak w każdej ze swoich ksiażek, tak i w tej Roth odmalowuje postaci i sytuacje z charakterystycznym dla siebie kąśliwym poczuciem humoru i niepowtarzalną pisarską brawurą. (okładka)

Johel | 2016-04-07
PawelJ | 2016-02-04