Kreatywność w public relations

Creativity in Public Relations
83-208-1514-2
proces kreatywny, pięć I
biznes, finanse

W pierwszej na świecie książce na temat kreatywności w public relations Andy Green obalił kilka mitów dotyczących kreatywności. Książka została napisana, aby pomóc praktykom public relations zrozumieć proces kreatywności zarówno jego funkcjonowanie, jak i sposoby zarządzania nim. Ponadto wyjaśniono w niej, jak specjaliści do spraw PR mogą poprawić własną kreatywność, stosując różne techniki. W książce zawarto wiele przykładów kampanii uznanych za kreatywne i dobrze przeprowadzone oraz opisano pięć I procesu kreatywnego: informację, inkubację, iluminację, integrację oraz ilustrację.

Mikodż | 2016-07-26
Przeczytana: 25 lipca 2016