Na latającym dywanie

Wydawnictwo: Śląsk
82-216-0438-2
Katarzyna

Ósemka przyjaciół z siódmej klasy spotyka niezwykłego, tajemniczego człowieka. Dzięki niemu przyjaciele przeżywają niezwykłe i często niebezpieczne przygody, podróżując w czasie. Najpierw przenoszą się na Dziki Zachód, potem do Arabii, do XV-wiecznej Polski, wreszcie na obcą planetę...

Ewwwa | 2016-10-05

Jedna z ulubionych książek mojego dzieciństwa

Malinowa_Pani | 2015-01-24

Książka, która rozpoczęła moją prawdziwą przygodę z czytaniem - niemalże 10 lat temu. Nadal ciepło ją wspominam, chociaż treść została już przeze mnie nieco zapomniana... Polecam gorąco wszystkim, którzy chcą poznać już nieco starą, ale przyjemną w czytaniu polską fantastykę

Magda Matusiak | 2016-02-21
Darja | 2015-06-09