Antolek i Królewicz Władysław

Wydawnictwo: Drzewo Laurowe
979-83-62468-09-6
dla dzieci, opowiadania, bajki
skryba

„Antolek i Królewicz Władysław” to pełne fantazji opowieści o chłopcu imieniem Antolek, który wraz z królewiczem Władysławem zwiedza niezwykłą bajkową krainę. Podczas podróży poznaje wiele ciekawych postaci, przeżywa mnóstwo niezwykłych przygód, zdobywa pierwsze doświadczenia samodzielnego życia bez pomocy rodziców, a przy tym wszystkim stara się być grzeczny i uczynny, bowiem bardzo zależy mu na zdobyciu nagrody od króla Dobromira.

Bajka rozwija wyobraźnię dziecka oraz wskazuje pozytywne wartości, takie jak: uczynność, dobre zachowanie, przyjazne podejście do innych.

Sabinka | 2011-06-18
Przeczytana: 18 czerwca 2011