Ostatnie tango w Brooklynie

Wydawnictwo: Świat Książki
Last Tango in Brooklyn
83-7129-176-0
bez_znaczenia

Ben, mężczyzna blisko siedemdziesięcioletni, lecz z powodzeniem walczący z fizycznymi objawiami starości, poznaje młodą kobietę, która przeżyła miłosny zawód. Ze względu na różnicę wieku mężczyzna boi się rodzącego się między nimi uczucia i doprowadza do rozstania. Jednakże los sprawia, że spotykają się ponownie- w tragicznym okolicznościach- i postanawiaja ze sobą zostać. "Ostatnie tango w...

"Ostatnie tango w Brooklynie" to historia, w której wszystko, co nas najbardziej przeraża- starość, choroba, śmierć- zostaje ukazane bez osłonek i fałszywego pocieszenia, a mimo to jawi się w nowym świetle dzięki miłości.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

aniaszew | 2017-03-02
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 02 marca 1997

Przeczytane dawno temu. Ale szczerze polecam. Piękne i wzruszające.

Wioletta | 2012-12-17

Aneta | 2014-01-11
Przeczytana: grudzień 2013
Moni | 2014-01-01
Monika | 2013-11-19
Na półkach: Przeczytane, 52/2013r.
Przeczytana: 19 listopada 2013
Lucy | 2013-05-05