Przekształcenia rynku finansowego w Polsce t. I - II

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
832272473X
biznes, finanse

Publikcja składa się z dwóch tomów: I Instytucje finansowe i mechanizmy ich funkcjonowania II Problemy zarządzania finansami przedsiębiorstw. Może stanowić cenny przyczynek naukowy wnoszący nowe elementy do teorii finansów i bankowości. zainteresowani finansami mogą tu odnaleźć oryginalne rozwiązania wielu zagadnień ciążących dla bankowości i finansów oraz szeroko rozumianych rynków finansowych. Recenzent prof. A. Szewczuk zwraca również uwagę, że publikacja stanowi również pragmatyczny zbiór scenariuszy działania i rozwiązywania złożonych problemów dla kadry kierowniczej sektora bankowego w warunkach dostosowywania polskiego rynku finansowego do standardów Unii Europejskiej.