Niezapomniane lato

9788325209216
romans
Wanda

Inne wydania

Kit Butler to prawdziwy zimny drań, jeden z beztroskich kawalerów, których mnóstwo w Londynie. Małżeństwo jest ostatnią rzeczą, o jakiej myśli. Rodzina ma jednak inne plany. By udaremnić zamiary ojca-swata, Kit sam musi znaleźć wybrankę serca. Rozpoczyna desperackie poszukiwania i znajduje uroczą Lauren, która jest jeszcze bardziej zagorzałą przeciwniczką ożenku.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

zabielka | 2014-01-03
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 02 stycznia 2014

Nie jest to niestety, druga tak jak powinno być a czwarta przeczytana przeze mnie książka z sagi. Podobała mi się jednak zdecydowanie polecam czytać książki po kolei,

Marianna | 2016-05-06
Przeczytana: 2013 rok

Fajny, lekki romans historyczny. Może sama historia jakoś nie porywa, ale jest dosyć ciekawa. Czyta się szybko, co jest dodatkowym plusem.

wiola | 2015-07-16

Pośmiałam się poczytałam, i jestem zadowolona czy to nie najważniejsze przy książce? Spokojna powieść z lekkimi porywami, trochę namiętności troszkę zawiłości i tak ma być.

Ewelynn | 2014-09-18
Przeczytana: 18 września 2014

Językowo i stylistycznie jest dobrze napisana historia nawet ciekawa jednak książka mnie nie urzekła. Bohaterka była dla mnie jakaś taka mdła bez żadnego polotu. Zadziwiające jeszcze było to że była taka ułożona i sztywna dama a za chwile leży naga na trawie. Nikt nie jest się w stanie wyzbyć wstydu i pruderii w jeden czy tam parę dni.

Klaudia95 | 2015-09-01
Na półkach: Ksiazki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 31 sierpnia 2015

Na koniec wakacji, złapałam taką książkę!
O lecie, miłości i wybaczeniu!

Lauren Edgeworth jest 26- letnią panną. Czyli według elity towarzyskiej jest po prostu starą panną. Po rocznych wydarzeniach, kiedy to miała wyjść za mąż (ale niestety jej się to nie udało) ukrywa się przed londyńskim towarzystwem.
Kto czytał pierwszy tom ten wie czemu Lauren i Neville, nie pobrali się.

Pewnego dnia, Lauren spotyka w parku, słynnego zimnego drania Kita Butlera. Ten zaś robi wszystko by zapewnić towarzystwu temat do plotek. Potem wraz z przyjaciółmi zakłada się, że ożeni się z nudną, szarą panną a na cel obrał sobie właśnie Lauren!

Kit spodobał się Lauren od pierwszej chwili. Była jednak zbyt ułożoną damą, aby to przyznać. Kit nie ustaje w wysiłkach, aby oczarować Lauren. Jednakże wyznaje jej prawdę w ogrodach Vauxall dlaczego się do niej zalecał, kiedy ona wzięła jego oświadczyny za żart!

Lauren i Kit zawiązują ze sobą umowę: ona pomoże mu wyrwać się z przykrego obowiązku, a on zapewni...

eve | 2014-12-21
Przeczytana: 18 grudnia 2014

Bardzo sympatyczna książka gatunku. Bohaterami książki są dojrzali ludzie, którzy mają już swoje życiowe historie i przeżycia. Zawierają umowę, którą taktują bardzo uczciwie szanując siebie nawzajem. Polecam tytuł do przeczytania.

Ania Mróz | 2015-06-30
Przeczytana: czerwiec 2015

Czytajcie! ;)

Justyna | 2015-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2015

Jest to kontynuacja książki pt. "Noc Miłości", tylko już z porzuconą narzeczoną.
Lauren tym razem odnajduje miłość w hrabim Ravensbergiem.

kacuska1204 | 2013-04-23
Przeczytana: 19 maja 2013

Super :) Polecam

Kyouri | 2011-10-09

Drugi tom cyklu o Bedwynach, jeszcze nie opowiadający bezpośrednio o samym rodzeństwie.