Quilliańskie igrzyska

Wydawnictwo: Rebis
Pendragon. The Quillian Games
Pendragon
Aleksandra

Wyobraź sobie, że odkrywasz, iż nie jesteś osobą, za którą się uważałeś! Quillańskie igrzyska to kolejny tom pasjonującego i pobudzającego wyobraźnię cyklu dla młodzieży „Pendragon”. Quillanowi grozi upadek. Władzę absolutną sprawuje tam korporacja, która zmusza wszystkich do udziału w rozmaitych rozgrywkach, często na śmierć i życie, i do obstawiania zwycięzców. Przegranych czeka okrutny los… Cała strefa funkcjonuje jak jeden wielki salon gier. Przemysłem tym zawiaduje para „mistrzów ceremonii” i oczywiście Saint Dane.

Bobby Pendragon szybko się przekonuje, że aby ocalić strefę, musi pokonać Veego i LaBerge’a w ich własnej grze. Stawka jest jednak o wiele większa niż uratowanie Quillanu, a nawet życie Bobby’ego. Jeśli wygra, Saint Dane zdradzi mu, kim naprawdę są Wędrowcy…

D.J. MacHale jest scenarzystą, reżyserem, a także producentem filmowym i telewizyjnym. Polski widz zna jego Straszny hotel i serial Czy boisz się ciemności?

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/

Klucznik | 2015-12-08
Przeczytana: 2012 rok

Z każdym kolejnym światem robi się coraz ciężej. Nasz bohater musi walczyć z coraz groźniejszymi podstępami wroga. Polecam!

UnnAmmEdd | 2016-03-25

Moim zdaniem najlepsza część "Pendragona". Najwięcej w niej zaskakujących zwrotów akcji wprowadzających w konsternacje. Przeczytałem tą książkę od początku do końca nieprzerwanie. Polecam wszystkim.

Amelia | 2012-03-28
Na półkach: Przeczytane, A- Ulubione

Jedna z moich ulubionych części. Czytając ją razem z Bobbym wygrywałam i przegrywałam bitwy. Książka jest tajemnicza i nie wiadomo co wydarzy się za moment.

pawlokrak | 2010-10-15

Jak zwykle super