Być mężczyzną. Strategia duchowego rozwoju

Wydawnictwo: Księgarnia św. Wojciecha
978-83-7516-238-7
mężczyzna, dla mężczyzn
Mateusz Styś

Ta książka, napisana dla mężczyzn, przez mężczyznę, który wie, jak rozmawiać z mężczyznami o najistotniejszych sprawach, z pewnością pomoże wielu z nich odkryć i zrealizować ich rzeczywiste powołanie. Larry Richards wskazuje ścieżki duchowego rozwoju; czytelników inspiruje, by stali się prawdziwymi bohaterami - ludźmi wielkiej odwagi, głębokiego współczucia i spójnej osobowości, a czytelniczkom podpowiada, jak zrozumieć tajemnice męskiej duszy.

źródło opisu: merlin.pl

Wabi | 2016-03-01
Przeczytana: 2015 rok

Wspaniały poradnik dla mężczyzn, który pomaga osiągnąć lepszą relację z Najwyższym i z bliźnimi.

Marek | 2015-02-06
Na półkach: 2015, Posiadam, Przeczytane