Narzeczona markiza

Tłumaczenie: Bogumiła Nawrot
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse sprzed lat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
An unwilling bride
83-7264-038-6
romans fistoryczny
Wanda

William de Vaux, książę Belcraven, w trosce o zachowanie ciągłości rodu układa niezwykły plan. Postanawia mianowicie wydać Elizabeth, owoc swego pozamałżeńskiego romansu, za Luciena, nieślubnego syna swej żony Yolandy. Kiedy Lucien i Elizabeth dowiadują się, kim naprawdę są ich ojcowie, przeżywają szok. Jednak o ile Lucien uważa, że nie ma prawa sprzeciwiać się księciu, który wychował go jak...

Kiedy Lucien i Elizabeth dowiadują się, kim naprawdę są ich ojcowie, przeżywają szok. Jednak o ile Lucien uważa, że nie ma prawa sprzeciwiać się księciu, który wychował go jak własnego syna, Elizabeth zdecydowana jest bronić swej niezależności. Aby złamać jej opór, książę nie cofa się nawet przed szantażem. Ale czy jest to dobry sposób na uszczęśliwienie dwojga młodych?

ada91 | 2012-03-16

Najgorsze nie jest to, że ta badziewna książka jest romansem tylko ze to naprawdę moja ulubiona książka:DDD

jolek121 | 2014-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2014