Okruszek poznaje zabawki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Okruszek poznaje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
978-83-7708-131-0
zabawki, Okruszek
Barbara

Czy już mnie znasz? Mam na imię Okruszek. Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat! Dziś będę poznawał twoje zabawki! Kolorowe ilustracje przedstawiające zabawne, plastelinowe figurki oraz sympatyczny bohater zachęcają dzieci do poznania ulubionych zabawek. W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje zabawki, Okruszek poznaje...

Czy już mnie znasz?
Dziś będę poznawał twoje zabawki!

W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje zabawki, Okruszek poznaje leśne zwierzęta, Okruszek poznaje wieś, Okruszek poznaje dzikie zwierzęta.

Basia_Pelc | 2014-09-14
Barbara | 2010-10-08