Okruszek poznaje warzywa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Okruszek poznaje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
978-83-7708-298-0
warzywa, Okruszek
Barbara

Czy już mnie znasz? Mam na imię Okruszek. Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat! Dziś będę poznawał warzywa! Kolorowe ilustracje przedstawiające zabawne, plastelinowe kształty oraz sympatyczny bohater zachęcają dzieci do poznania pysznych i zdrowych warzyw. W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje zabawki, Okruszek poznaje...

Czy już mnie znasz?
Mam na imię Okruszek.
Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat!
Dziś będę poznawał warzywa!

W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje zabawki, Okruszek poznaje leśne zwierzęta, Okruszek poznaje wieś, Okruszek poznaje dzikie zwierzęta, Okruszek poznaje owoce i Okruszek poznaje warzywa.

Barbara | 2010-10-08
Przeczytana: 08 września 2010