Mistyczne ścieżki

Tłumaczenie: Katarzyna Molek
Cykl: Za lśniącą zasłoną (tom 4)
Wydawnictwo: Da Capo
Mistical Paths
literatura angielska
Katarzyna

Jest rok 1968. Szaleństwo lat sześćdziesiątych powoli przebrzmiewa. Problemy nękające Nicholasa Darrowa najwyraźniej nie chcą jednak zniknąć z odchodzącą dekadą. Jak ma poślubić narzeczoną, Rosalind, skoro nie potrafi być jej wierny? Jak ma zostać duchownym, jeśli nie może żyć bez kobiet? I nagle Nicholas Darrow widzi szansę na rozwiązanie swych konfliktów. To enigmatyczny przyjaciel...

najwyraźniej nie chcą jednak zniknąć z odchodzącą dekadą. Jak ma poślubić narzeczoną, Rosalind, skoro nie potrafi być jej wierny? Jak ma zostać duchownym, jeśli nie może żyć bez kobiet? I nagle Nicholas Darrow widzi szansę na rozwiązanie swych konfliktów. To enigmatyczny przyjaciel Nicholasa,
Christian Asygarth, ma pomóc mu w znalezieniu odpowiedzi na nękające go pytania. Nicholas Darrow czuje, że jedynym sposobem na odkrycie prawdy o sobie jest rozwikłanie tajemnicy otaczającej przyjaciela. Rozpoczyna się zawiła i niebezpieczna gra.

luxuria | 2015-12-25
apple | 2015-07-09