Alvator Nieludzkie dziecko

Wydawnictwo: M-Druk
alvator, fantasy
Shirkus

Klaudia to osoba wrażliwa, z bogatą wyobraźnią, która swoje myśli trafnie potrafi przelać na papier. Na rynku wydawniczym książka "Nieludzkie dziecko" to jej debiut literacki, jednak już teraz autorkę można zaliczyć do grona pisarzy młodego pokolenia. Miejmy nadzieję, że Klaudia szybko nie zakończy przygody z piórem i jeszcze nie raz mile nas zaskoczy ciekawym słowem pisanym. Jolanta...

Jolanta Nowak-Węklarowa

źródło opisu: okładka