Odnaleźć siebie. Wspomnienia

Finding Fish. A Memoir
83-7227-960-8
literatura amerykańska
Beata

Niezwykła opowieść o cierpieniu i sukcesie. Urodzony w więzieniu, Antwone Quenton Fisher wychował się w rodzinie zastępczej. "Ryba", jak go przezywano, zdołał oprzeć się pokusie łatwego życia wśród przestępstw i narkotyków. Wstąpiwszy do Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, służył w niej jedenaście lat. Zanim pogodził się z przeszłością, musiał jeszcze odkryć, kim rzeczywiście jest i skąd...

Niezwykła opowieść o cierpieniu i sukcesie.

Zanim pogodził się z przeszłością, musiał jeszcze odkryć, kim rzeczywiście jest i skąd pochodzi.
Ta niepokojąca i prawdziwa opowieść o odnajdywaniu samego siebie jest niezapomnianą lekturą.

Patu | 2013-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2013