Pustelnik z 69 ulicy

Tłumaczenie: Roman Czarny
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dzieła Zebrane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
The Hermit of 69th Street
83-85373-88-8
literatura amerykańska
Alicja

Inne wydania

Ostatnia powieść Kosińskiego, w której autor wnikliwie przedstawił otaczający nas świat i jego wynaturzenia.

mclakiewicz | 2014-01-18

Kosiński chciał tą książką zamknąć usta tym, którzy oskarżali go o korzystanie z ghost-writerów. Miało to być jego opus magnum.
Jako wielki fan Kosińskiego miałem nadzieję, że będzie to dzieło co się zowie. Niestety było inaczej.
Podchodziłem do niej trzy razy opętanu obsesją przeczytania wszystkich książek "Ptaszora". Nie udało mi się. "Pustelnik..." bezlitośnie obnaża wszystko to, co zarzucali mu antagoniści.
Ksiażka odrzuciła mnie za każdym razem po kilkunastu stronach, jest napisana na siłę i to się czuje czytając. Autorowi brak pomysłu co to właściwie ma być, ani to to nie ma wciągającej fabuły, ani nie jest napisana dobrze językowo. Szkoda...

Alen | 2017-01-16

Wybaczcie ocenę. Mam z tą książką problem,a mianowicie taki, że jest pisana wg mnie niestrawnym w stylu językiem. Najsłabsza książka w dorobku autora, uważana na świecie za najlepszą :-)

| 2016-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2016

Treść: 8
Forma: 9

Dawid Podleśny | 2013-10-10
Przeczytana: 06 stycznia 2017

Dobrnąłem do 80 strony i właśnie jestem umęczony 10-stronnicowym opisem sceny, w której główny bohater wchodzi do basenu...
Rozmyślam, czy czytać dalej.

Anna | 2015-09-19
Przeczytana: 19 września 2015

nie wiem jak to nazwać, pomieszanie z poplątaniem, obłęd pisarza, nie warto tego brać do ręki

pitu | 2017-05-15
Kiziajda | 2017-03-04