Miś Yogi

Wydawnictwo: Egmont Polska
Yogi Bear
83-85396-33-0
kamk

W tej książce spotkasz się z Misiem Yogi, sprytnym niedźwiedziem, który nade wszystko kocha jedzenie. Yogi jest gotowy użyć wszelkich metod, żeby wydostać się z parku Jellystone, ale czy na wolności znajduje się szczęście? Czy uda mu się spustoszyć lodówkę strażnika? Czy strażnik Smith przechytrzy Misia Yogi? Z nadejściem zimy wszystkie niedźwiedzie zapadają w długi, zimowy sen. Ciekawe, czy Yogiemu dane będzie się wyspać? O tych i o wielu innych przygodach przeczytasz w tej książce.

książek: 1997
Kata | 2012-07-30