Pechowy dreszczowiec

Tłumaczenie: Anna Iwańska
Cykl: Nowe Przygody Trzech Detektywów (tom 8)
Wydawnictwo: Siedmioróg
Thriller Diller
papalotl

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży, które mają kilku różnych autorów (Robert Arthur - twórca postaci Trzech Detektywów, William Arden, Mary V. Carey, Nick West, Marc Brandel, Megan Stine & H. William Stine, G. H. Stone, William MacCay, Peter Lerangis), jednak sygnowane są nazwiskiem Alfreda Hitchcocka. Kilka książek serii wydanych tylko w Polsce napisało dwóch polskich autorów (Krystyna Boglar oraz Aleksander Minkowski).

PABLOPAN | 2012-05-04

Przygody Trzech Detektywów to bardzo dobra seria dla młodzieży.

Tatiana | 2016-08-17

Niestety trąci myszką. słaba dosyć i raczej dla dzieci przeznaczona.

Aurelia | 2012-11-13
Przeczytana: czerwiec 2005