Marketing w pytaniach i odpowiedziach

Wydawnictwo: Placet
biznes, finanse

Książka zawiera podstawową wiedzę o marketingu, podzieloną na piętnaście grup tematycznych. Dla każdej grupy sformułowano kilkanaście pytań i odpowiedzi tak, że udzielono 280 syntetycznych odpowiedzi, obejmujących kluczowe zagadnienia marketingu od rynku i przedsiębiorstwa do globalnego biznesu. Zadaniem książki jest wywołanie czynnego zaangażowania Czytelnika oraz rozwijanie twórczego myślenia, związanego z uzyskaną wiedzą i jej zastosowaniem. Dlatego zakończeniem każdej części są pytania testowe. Na końcu książki znajdują się odpowiedzi łącznie z interpretacją trudniejszych zagadnień.

Strategos | 2012-09-22
Przeczytana: 2011 rok

Książka jest dobrym podejściem do marketingu dla osób bez obeznania w temacie. Podstawowe sprawy są wytłumaczone.

Krzysztof | 2016-01-16
BunduStar | 2014-06-17