Grupowe rozwiązywanie problemów

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320815436
biznes, finanse

W każdej firmie stale pojawiają się problemy, ciągły musi więc być proces ich rozwiązywania. Od dawna wiadomo, że grupa odnosi zwykle większe sukcesy w rozwiązywaniu różnych problemów niż pojedyncze osoby. Autor przedstawił narzędzia i uczy metod, które czynią proces rozwiązywania problemu łatwiejszym i efektywniejszym. Szczegółowa analiza procesu rozwiązywania problemu przez grupę i dokładne wyjaśnienie procedur postępowania mają ogromny walor praktyczny na wszystkich szczeblach zarządzania.