8320813735
biznes, finanse

Układ książki oparto na czterech tradycyjnych funkcjach zarządzania planowaniu, organizowaniu, przewodzeniu i kontroli. Ponadto został on uzupełniony tematami, z którymi kierownicy mają współcześnie do czynienia, oraz trzema modułami zawierającymi zarówno opis rozwoju teorii zarządzania i popularnych technik ilościowych wykorzystywanych dziś w działalności gospodarczej, jak i informacje dotyczące karier kierowniczych.

Monika | 2013-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2013