Jak pogrzebać wampira

Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie
Kako upokojiti vampira
Bałkany, Jugosławia, Serbia
shpinac

Konrad Rutkowski, były oficer SS przyjeżdża wraz z żoną - Sabiną na wakacje do małego dalmatyńskiego miasteczka - D. Okazuje się iż w miasteczku tym, którego nazwa wyleciała mu z głowy był już w czasie wojny wraz ze sztabem SS. Co więcej, zatrzymali się w hotelu, w którym wówczas znajdowała się siedziba SS. W takich okolicznościach odżywają duchy przeszłości i Konrad zamiast cieszyć się letnim...

W takich okolicznościach odżywają duchy przeszłości i Konrad zamiast cieszyć się letnim wypoczynkiem nękany jest wspomnieniami, wyrzutami sumienia i widzeniami. Wszystko to spisuje w formie listów do swojego szwagra - Hilmara, którego co prawda nie darzy zbytnią sympatią, ale który jako historyk obdarzony jest odpowiednim, analitycznym umysłem, dzięki czemu może go zrozumieć.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

kubacki93 | 2014-10-10
Przeczytana: 09 stycznia 2015

Czuję się totalnie zsteinbrecheryzowany.

Aloj | 2016-01-14
Emina | 2015-03-16