Nečista krv
literatura serbska
shpinac

Serbia, początek XX wieku. Sofka jest jedyną córką Mity - człowieka statecznego, majętnego i szanowanego w całym miasteczku. Dlatego też Mita długo zwlekał z wydaniem za mąż swojej ukochanej jedynaczki; przyszły zięć musi być przecież godzien wejścia w tak zacną rodzinę. Sofka dorasta i budzi się jej niezwykły temperament, dziewczyna coraz bardziej marzy o doznaniach zmysłowych. Wreszcie Mita się zdecydował i miasteczko obiegła wieść, że piękna Sofka - dziedziczka wielkiej fortuny wychodzi za mąż.

Aloj | 2016-01-14
tuska1990 | 2015-01-27