E-biznes

Wydawnictwo: WKŁ
8320613981
biznes, finanse

Czytelniku, jeżeli masz możliwość korzystania z komputera z dostępem do Internetu, świat stoi przed Tobą otworem. Towary z całego świata są do Twojej dyspozycji. Możesz też uczestniczyć w licytacjach, projektować odzież dla siebie i znajomych, urządzać mieszkanie, dom lub ogród. Nie wychodząc z domu przeglądasz oferty biur podróży, zamawiasz hotele, kupujesz bilety... To jest właśnie e biznes. Mamy nadzieję, że książka ta w przystępny sposób przybliży ten bardzo ciekawy i aktualny temat.

książek: 2061
AnnaSikorska | 2015-03-19