Rynki kapitałowe cz.II

Wydawnictwo: Placet
biznes, finanse

W miarę wzrostu liczby spółek reprezentowanych na giełdzie, szerszej reprezentacji branżowej, dostępności innych instrumentów finansowych trzeba stosować inne narzędzia umożliwiające zapanowanie nad mnogością wyboru i pomagające zminimalizować ryzyko inwestycji. Pomocna tu będzie teoria portfelowa, która może być z powodzeniem wykorzystana na polskim rynku. Ksiązka przedstawia aktualny stan wiedzy o analizie porfelowej. Pokazuje praktyczne możliwości wykorzystania jej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz proponuje kilka koncepcji podejścia do tych analiz.

Matizz_2 | 2013-09-16
Przeczytana: 22 września 2013